Psikoloğa soru sor. Sorularınızı Cevaplıyorum.

Aklınıza takılan kendinizle ve hayatınızla ilgili bütün soruları sorabilirsiniz. Yorum yap kısmında sorularınızı sorabilirisiniz.


Randevu Al


Soru Sor


Hakkımda

463 thoughts on “Psikolog soru sor”

  1. İyi aksamlar benim bir oğlum var 18 yaşında sürekli sinirli ve bizi küçük göriyo kardeşlerni ve bizi istemiyor doktora götürmek istiyorum ama ikna edemiyorum bize sürekli cahil gözüyle bakıyo hakaret ediyo çok çaresiz kaldık nr yapabiliriz bir tasfiyeniz varmı

  2. Merhaba. Malum yaşadığımız zor günler de sanirim koronofobi yasiyorum. Her zaman kendi psikolojimi duzelten ben 20 gundur asiri derecede halsiz ve enerjisiz hissediyorum. Surekli hasta gibiyim. 8 yasinda bir oglum var. O etkilenmesin o korkmasin o,o,o, vs. Sanirim bu beni yoruyor. Nasil basa cikacagimi da bilmiyorum. Surekli oglumun istediklerini yapmaya calisiyorum. Kendi yapmakbisteklerimi acaba onun cani sıkılır mi? Dusuncesiyle yapmaktan vazgeciyorum. Aglamak istiyorum ama aglayamiyorum. Asiri bitkin hissediyorum. Istahim yok, uykum yok. Nesem yok.

  3. Çok bunalım içindeyim . İnsanlara karşı çok acımasız olabiliyorum yani geçmişte yaşadığım olaylarda birine kin tuttuysam ona karşı Güler yüzlü olamıyorum . Hayattan hiç keyif alamıyorum. Çabuk öfkeleniyorum . İnsanlara güvensizim. Aileme bile güvenemiyorum. Bunun gibi bu tarz şeyler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.