Gönder
istanbul psikolog

Yaşamak İstediğiniz Değişim Siz Olun.

Psikolog desteği size ; kendiniz olma, kendinizi keşfetme yolunda adım atmanızı sağlayacak.

Genel olarak insanda 2 çeşit benlik imajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki  “gerçek benlik”. Gerçek benlik sizin şuan için dışarıdan algılanan benlik türünüzdür.

İdeal benlik ise olmak istediğiniz benliktir. Kendinize koyduğunuz hedefler, olmak istediğiniz kişidir.

İdeal benlik ve gerçek benlik arasındaki fark ne kadar az olursa kişi kendini gerçekleştirmeye o kadar yakındır.

Danışan Görüşleri

"Daha önce birkaç yerden kardeşim için destek almıştık ama pek sonuç alamadık daha genç ve dinamik işini severek yapan enerjik bir insan aradık ve bulduk. Gerçekten vermiş olduğu psikolojik destek ve arkadaş yanlısı tavrından dolayı teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim"
Psikolog Randevu Al 1 bağdat caddesi psikolog, Suadiye psikolog
Emre İ.
Yaşadığım kaygı sorunlarımı çözmemde yardımı çok dokundu. Genç ve bilgili bir insan. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ömer Bey 🙂
Psikolog Randevu Al 2 bağdat caddesi psikolog, Suadiye psikolog
Fatma E.
Akademisyen
"Yaşadığım tükenmişlik sendromu durumunu atlamamda, kendimi tekrardan keşfetmemde çok yardımcı oldunuz teşekkürler..
Psikolog Randevu Al 3 bağdat caddesi psikolog, Suadiye psikolog
Ali E.
Müşteri İlişkileri Direktörü
"Oğlumun psikolojik sorunlarının olduğu günlerde gerçekten ailemizden biriymiş gibi bizimle ilgilenen, her problemi rahatlıkla konuşabildiğimiz danışmanımız... kendisine buradan kucak dolu sevgilerimi yolluyorum. Normalde bu tip uygulamalarla haşır neşir değilimdir ancak işini düzgün yapan insanların her zaman hakkı verilmeli diye düşünüyorum."
Psikolog Randevu Al 4 bağdat caddesi psikolog, Suadiye psikolog
Nuh n.
Mühendis

İLETİŞİM

2 yorum var “Psikolog Randevu Al”

  1. Merhaba 30 yasindayim 5 yildir evlendim.esimi evliligimizde ara ara ve oncesinde de yine ara ara hep aldattim ve hep ayni kisiyle diyebilirim.bir turlu ayrilamiyorum pisman olmaktan uzmekten ailemi de hayal kirikligina ugratmaktan korkuyorum.annem babam da ayri.aldatmamin sebebini duygusal olarak goruyorum.cunku aldattigim kisi gel benmle ol dese belki de ayrilabilirdim.dedigim gibi konforumu bozup ailemle tekrar yasamak istemiyorum.esim iyi biri.onu da seviyorum ama bir ask yok.cinsellikse yasamak istemiyorum.napmaliyim kendime ceki duzen verip yuvama mi sarilmali.yoksa bedel odeyip ayrilmalimiyim.ani karar vermek istemiyorum.Duzelir mi her sey?

Yorumlar kapalı.