İstanbul Psikolog Desteği

En iyi olamayabilirsin ancak
kendinin en iyi hali olabilirsin

İstanbul Psikolog Desteği 1 bağdat caddesi psikolog, Suadiye psikolog

Çalışma Alanlarım

Yetişkin
Danışmanlığı

Çift & Aile
Danışmanlığı

Kurumsal
Danışmanlık

Play Video

Hakkımda

Merhabalar,
Ben Psikolog Ömer Özselçuk,
Bireylere ve kurumlara çalışmalar yapıyorum. Seanslarımda bilimsel olarak güvenirliği sağlanmış yöntemleri kullanıyorum.
Uzmanlık alanlarım yetişkinler ve çiftler.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve EMDR eğitimlerini aldım.
Hakkımda daha fazla bilgi edinmek ve CV’imi okumak istersiniz aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

Seanslar ile ilgili daha fazla bilgi almak için 0506 020 79 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca destek@omerozselcuk.com‘a mail atabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Hemen Arayın 0 (506) 020 79 79

İstanbul Bağdat Caddesi Psikolog Desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Zorlukların üstesinden gelemediğiniz her durumda psikoloğa gidebilirsiniz. Çocuklar, yetişkinler, ergenler, çiftler ve yaşlılar kısacası herkes psikoloğa gidebilir

Psikolog ile yaptığınız bütün paylaşımlar danışan gizliliği esasına göre gizli kalır. 

Psikolog ilaç verir mi / ilaç yazar mı? En çok merak edilen sorulardan birisidir. Hayır psikolog ilaç yazmaz. İlaç yetkisi sadece tıp eğitimi almış kişilerdedir. Psikologlar size sorunlarla başa çıkabilme yeteneklerini kazandırmaya çalışır.

Ortalama bir seansın süresi 50 dakikadır. Dünya genelinde ortalama sayı bu kabul edilmektedir. Gerekli durumlarda psikolog seans süresini uzatabilir ya da kısaltabilir.

İletişim

İstanbul Psikolog

Günlük hayatta yaşadığınız psikolojik sorunların teşhis edilmesi ve gerekli tedavi sürecinin yürütülmesi  psikologlar tarafından gerçekleştirilir.  İstanbul psikolog kişilerin günlük yaşamda yaşadığı psikolojik ve sosyal problemlere yönelik çeşitli terapi yöntemleri uygular.

Psikolojik ve sosyal alanlarda yaşadığınız problemler varsa merkezimize başvurarak psikologlarımızla görüşebilirsiniz. Mevcut sorununuza göre bilişsel terapi, analitik terapi, sistemik tedavi gibi farklı terapi çeşitleri psikologlarımız tarafından seçilerek sizlere en uygun tedavi yöntemi kullanılmaktadır.

Anksiyete bozukluğu, stres ve diğer psikolojik problemlerde şikayetleriniz bağlı olarak bireysel terapi ya da grup terapisi uyguluyoruz.  Tedavi adına psikolog İstanbul ilçelerinde arayanlar için merkezimizde uzman psikologlarımızla görüşebilirsiniz.

İstanbul’da bulunan merkezimizde aile terapisi,  bireysel ve grup terapileri, evlilik terapisi,  kişilik ve zeka testi,  çocuk değerlendirme ve gelişim testleri,  işyeri danışmanlığı gibi konularda psikologlarımızdan destek alabilirsiniz.

İnsan zihni karmaşık ve çözümlemesi zor bir yapıya sahiptir. Aile içinde yaşadığınız sorunları çözmede, çocuklarınızın akademik başarısını sağlama ya da dönemsel davranış bozukluklarının tedavi edilmesi gibi konularda merkezimize başvurabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’deki en kalabalık ve en karmaşık şehir olduğu için bireylerin sosyal hayatta yaşadığı sorunlar da çok fazla oluyor. Merkezimiz bünyesinde bulunan uzman psikologlar ile stres, mutsuzluk, anksiyete bozukluğu, sosyalleşme problemleri gibi her konuda sizlere destek oluyoruz.

Klinik psikolojiden mesleki psikolojiye, sosyal psikolojiden nöropsikolojiye kadar her türlü psikoloji alt dalında uzman olan psikologlarımızla profesyonel hasta-danışan ilişkisiyle sorunlarınızı fark etmenizde ve çözme sürecinde sizlere yardımcı oluyoruz.

İstanbul En İyi Psikolog

İstanbul’da faaliyet gösteren psikolog sayısı çok fazladır. Kendimizi sürekli geliştiren ve alanında deneyimli psikologlar sayesinde sizlere İstanbul en iyi psikolog ile tedavi sürecine dahil olma  şansı sunuyoruz.

Tüm tedavi süreçlerimizde titizlikle üzerinde durduğumuz noktaları şöyle belirtebiliriz;

 • Psikologlarımız seans süresince belirttiğiniz tüm sorunları titiz bir şekilde dinler ve titizlikle not alır. Kendinizi rahatça, yargılanıyormuş hissine kapılmadan seanslarımız sırasında ifade edebilirsiniz.
 • Seans sırasında ne yapacağınızı bilmeseniz de psikologlarımız sorularıyla sizleri yönlendirir.
 • Konuşma bozukluğu olan hastalarımıza yönelik konuşma terapileri ile konuşma güçlüklerinin tedavisini de gerçekleştiriyoruz.
 • İstanbul psikolog görüşmelerinde merkezimizde tüm hasta bilgileri gizli tutulmaktadır. Terapi süresince uzman psikologlarımız tarafından alınan tüm notlar başka hiç kimseyle paylaşılmamaktadır.
 • Tedavi sırasında psikologlarımızın ilaç yazma yetkisi yoktur. Bu yüzden danışan hastalarımıza ilaç yazılması gerektiğine psikiyatristlerimiz devreye giriyor.
 • Aile terapisi sırasında çiftlerin sorunlarınıza yönelik çözüm önerisi sunuyor ve mevcut problemleri tarafsız bir bakış açısıyla görebilme konusunda sizlere danışmanlık yapıyoruz.
 • Sosyal fobiler de psikologlarımızın önemli çalışma alanları arasında yer alıyor. Sosyal fobilerinize yönelik nedenleri araştırıyor ve sosyal fobilerinizi ortadan kaldıracak en uygun tedavi sürecini yürütüyoruz.
 • Çocukların akademik başarı ve davranış bozukluklarına yönelik okullarda rehber öğretmenlerle koordineli bir şekilde seanslarımızı yürütüyor ve çocuklara titiz bir şekilde yaklaşarak sorunlarını dinliyor ve çocuğun problem çözebilme becerisi kazanmasını sağlamaya odaklanıyoruz
 • Psikolog İstanbul başta olmak üzere ülkemizde dünyada Psikoloji alanındaki tüm eğitim, seminer ve panellere katılım gerçekleştirir. Merkezimizde görev yapan uzman psikologlar kendilerini sürekli geliştiren ve çağdaş yöntemleri öğrenen profesyonellerdir.
 • Çocuklarda dikkat dağınıklığı, odaklanma problemleri, sınav kaygısı gibi tüm sorunlara yönelik özel terapiler uyguluyoruz. Stresle baş edebilme, kaygı seviyesini kontrol altında tutabilme gibi davranışlara odaklanarak çocukların akademik başarısını ve sosyal başarılarını arttırmaya çalışıyoruz.

İstanbul’da psikolog arıyorsanız ve deneyimli bir uzman psikolog ile sorunlarınızı en kısa sürede çözmek istiyorsanız merkezimizi ziyaret edebilir ve tüm seans sürecimiz ile çalışma sistemimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Tavsiye

Psikolojik sorunlarınız karşısında tedavi için bir psikolog seçmeye karar verdiğinizde çok titiz hareket etmelisiniz.  Psikolog ve hasta arasındaki ilişki doğru şekilde kurulduğunda tedavi süreci daha nitelikli ve kısa süreli olacaktır.

İstanbul psikolog tavsiye isteyen hastalarımız için psikolog seçiminde üzerinde durulması gereken noktalar şu şekildedir;

 • Terapi öncesinde psikoloğun yetkinliğine odaklanmalısınız. Özel bir alanda terapi desteği almak istiyorsanız psikologlarımızın o konuda uzmanlığı olup olmadığını sorabilirsiniz. Mesela bilişsel davranışçı terapi, cinsel terapi ya da evlilik terapisi konusunda hizmet alacaksanız bu alanda yetkinliğe sahip olduğundan emin olmalısınız.
 • İstanbul psikolog arayışı içindeyseniz uzmanlarımızın çocuk, genç ve yetişkin gibi farklı yaş gruplarında uzmanlaştıklarını unutmayın. Kendi yaş aralığınızda uzman olan bir psikologdan destek almanız daha iyi olacaktır.
 • Görüşme sırasında ilk etkileşim çok önemli olmaktadır. Bu yüzden psikolog-danışan arasında uyum tedavinin başarısı için çok önemlidir. İlk görüşmede psikolog ile aranızda uyum olup olmadığına bakın. Sizi anladığını hissettiğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz psikoloğu seçmelisiniz.
 • Psikologlarımızın hangi terapi yöntemleriyle çalıştığını öğrenebilirsiniz. Sizinle aynı şikayetlere sahip olan hastalarla daha önce çalıştığını duymak sizi rahatlatacaktır.  Ayrıca uzmanlık alanı ile birlikte hangi yaş gruplarıyla çalıştığını da sorabilirsiniz.
 • İstanbul psikolog tavsiye istiyorsanız her detaydan önce diplomasını görmek istemelisiniz. Çeşitli sertifikalarla Psikoloji eğitimi almadan terapi süreci yürüten kişilerden destek almanız yanlış olacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası Psikolog

Merkezimi İstanbul Anadolu Yakası’nda tedavi görmek isteyen tüm hastaların ulaşabileceği bir konumdadır.  İstanbul Anadolu Yakası psikolog desteği almak isteyen tüm danışanlarımıza yardımcı oluyoruz.

Doğru psikolog seçiminde öncelikle sizin tedaviye inanmanız ve uzmanımızla aranızda bir bağ geliştirmeniz gerekiyor. Bireysel terapi ya da grup terapisi süreci belirli bir zaman diliminde başarıya ulaşır. Belirli aralıklarla düzenlenen seanslara düzenli olarak katılmanız tedavinin başarıya ulaşabilmesi için önemlidir.  Merkezimiz  rahatça ulaşabileceğiniz bir konumda olduğu için ister İstanbul Avrupa isterse de Anadolu Yakası olsun kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor.

Günlük hayatta insanların en büyük sorunlarından biri yargılanma endişesidir. Bu yüzden psikolog İstanbul Anadolu Yakası’nda yürüttüğü tüm tedavilerde danışanlarımızın kendini rahat hissetmesine e sorunlarını çekinmeden ifade edebilmesine odaklanıyor.

Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi tepesinde yer alan kendini gerçekleştirme sürecine gelebilmeniz için kendinizi psikolojik olarak rahat hissetmeniz önemlidir.  Hem kendinizin hem ailenizin hem de çocuklarınızın tüm sosyal ve psikolojik problemleri için İstanbul Anadolu Yakası psikolog arayışlarınızda merkezimize başvurabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Fiyatları

Bir psikologdan destek alırken danışanların en çok takıldıkları konuların başında İstanbul psikolog fiyatları geliyor. Öncelikle bir psikolojik tedavi sürecinde net bir fiyat istemek yanlış bir tutum olacaktır.

Psikolog-danışan ilişkisinde yürütülen tedavi sürecinde tedaviler seans ücreti üzerinden fiyatlandırılır. Bu yüzden İstanbul psikolog seans ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir psikolojik problemin başarıya ulaşmasına yönelik süre garantisi vermek yanlış olacaktır. Bazı hastalarda 2 seansta başarıya ulaşabilen bir tedavi bazı hastalarda da 5-7 seans kadar da sürebilir.

İstanbul psikolog görüşmelerinizde öncelikle seans ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Seans ücretleri de psikologların uzmanlık alanları ve uygulanacak terapi yöntemine göre değişmektedir.  Ödeme koşulları ve seans ücretleri konusunda araştırma yaparak tedavi sürecine karar verebilirsiniz.

İstanbul psikolog ücretleri; uzmanın tanınmışlık düzeyi, uzmanlık alanı, uzmanlık seviyesi, merkezin bulunduğu lokasyon gibi unsurlara bağlı olarak değişmektedir.  Ayrıca terapi ücretleri online terapi ya da yüz yüze terapi durumlarında da değişiklik göstermektedir. İlk seansta gerekli bilgileri psikologlarımızdan alabilirsiniz.