Hakkımda

Üniversite hayatıma Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümünü tam burslu kazanarak başladım. Psikoloji Lisansıma devam ederken aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden Çift Anadal yaparak mezun oldum.

İstanbul Kadıköy Suadiye’de bulunan ve İş ortağı olduğum Psiko Yaşam Akademisi’nde danışan görüyorum ve seanslarımı burada gerçekleştiriyorum.

Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Psikanaliz yöntemlerini kullanarak eklektik bir yaklaşım kullanıyorum. Ayrıca kendi geliştirdiğim tekniklerle birlikte müzik terapisi grup seansları gerçekleştiriyorum.

Seanslarımı güvenirliliği ve geçerliliği sağlanmış bilimsel yöntemlere terapilerimi gerçekleştiriyorum, Seanslarımda daha kaliteli hizmet verebilmek adına aşağıdaki bilimsel eğitimleri aldım:

  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Oyun Terapisi Eğitimi  
  • Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), TAT, CAT Testleri, Luisa Duss Psikanalitik hikayeler testleri,
  • Katatimik Görüntü Yaşantısı

Psikoloji Alanında Çalışmalarım:

1.Uluslararası Doğum Ekipleri ve Doğum Psikolojisi Kongresi Düzenleme Kurulu Üyesi ve Organizasyon Sekreteryası

NEO Festival – Konuşmacı

Parenthood Aile Boyu Festival Kurucu Ortaklarındanım.

Psiko Yaşam Akademisi – Psikolog

Akademik Kurnazlık Ölçeği Geçerlilik Güvenilirlilik Çalışması

BabyMuma 0-3 yaş gelişime yönelik oyun programlarının içeriklerinin yazılması

Özel Fransız Lape Hastenesi – Staj

Dijital Pazarlama Alanında Çalışmalarım

Türkiye’nin ilk saatlik bakıcı sistemi olan EvdekiBakıcım.com Dijital Büyüme Ekip Lideri olarak görev aldım. 2016 yılının en iyi girişimi seçildik 1 Milyon TL yatırım aldık. Buraya tıklayarak EvdekiBakıcım hakkında Koç Üniversitesi’nde yaptığım konuşmayı izleyebilirsiniz.

Diji360 Dijital Pazarlama Ajansı Kurucusuyum. 100’ün üzerinde yerli ve yabancı firmaya danışmanlık yaptık. 

Hakkımda 1

Parenthood Aile Boyu Festival Kurucu ortağıyım. 2019 yılında ilkini düzenlediğimiz festivale yaklaşık 3000 kişi katıldı.

 

 Müzik Terapisi Üzerine Çalışmalarım Hakkında:

Üniversitede müziğe yoğunlaştım. Müzikle ilk tanışmam kendi kendine öğrendiği mızıka ile olmuştur. Daha sonrasında gitar, saz davul çalmayı yine kendi kendime öğrendim. Müzik terapisi ve ses ile terapi üzerine araştırmalar yaptım. Müziğin insanın ruhuna doğrudan bir etkisi var ve biz bu etkiyi çoğu zaman ihmal ediyoruz. Üzgünken, mutluyken, arabada, ofiste müzik hayatımızın her yerinde ve etkisi daha büyük.

Danışan Görüşleri

Whatsapp Destek